Расте ми мъдрец...

  • 7 900
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 522
Помагайте хора, полудявам направо.Расте ми мъдрец и болката е ужасна направо - боли, сърби...абе нещо страшно.
Казвайте с какво да го мажа,че не издържам направо.

# 1
  • Мнения: 45
на мен в такива моменти само течен аналгин ми помага. но ако много те боли, можеш да отидеш на стоматолог да цепне венеца отгоре, за да не го разкъсва зъбът.

# 2
  • Мнения: 522
на мен в такива моменти само течен аналгин ми помага. но ако много те боли, можеш да отидеш на стоматолог да цепне венеца отгоре, за да не го разкъсва зъбът.
А не!Звучи ми ужасяващо...там не стъпвам  Naughty

# 3
  • Мнения: 7 186
Щом ти расте мъдрец внимавай да не се възпали, че тогава става лошо. Трябва по- често да си миеш зъбите с четка и паста и да търкаш хубаво около мъдреца с четката. Вземи си и от тези антисептичните разтвори за почистване на устната кухина. Промивки с разтвор от лайка също успокояват.

# 4
  • Мнения: 723
Не искам да те плаша, но отиди да ти направят рентгенова снимка, след това на зъболекар, защото при мен и при 4те мъдреца болките бяха нечовешки (болката ме удряше в окото, в сърцето, къде ли не, течен аналгин не помагаше), и се оказа, че първите два растат под 7мия и ми ги вадиха с операция - нищо страшно, все пак е с упойка. Така че ходи да снимаш мъдереца, за да видиш дали всичко е наред, ако чакаш може да стане по-неприятно. А цепенето направо е приятно, в сравнение с това, което изпитваш в момента.  Peace

П.С. След като пиех какво ли не за болката, единственото, което накрая ми помогна беше да пийна повечко бяло винце и да заспя...Ама това лечение не става за през деня Laughing

Стискам палци всичко да е наред Peace

# 5
  • Мнения: 522
Оле момичета, ма то тия мъдреци не били шега работа.

# 6
  • Мнения: 102
Ако пък положението не е толкова сериозно, колкото  BubetoTheCool  пише, че може да бъде - пробваи с гелчето ,с което се мажат венчетата на бебетата при никнене на зъбки  Laughing! Аз онзи ден така направих - хем пробвах кое облекчава наистина, хем ми мина (за известно време).
Та моето откритие е - Калгел -много слабо!! , пък Дентинокс-гел  - много добре!

# 7
  • Мнения: 522
Ако пък положението не е толкова сериозно, колкото  BubetoTheCool  пише, че може да бъде - пробваи с гелчето ,с което се мажат венчетата на бебетата при никнене на зъбки  Laughing! Аз онзи ден така направих - хем пробвах кое облекчава наистина, хем ми мина (за известно време).
Та моето откритие е - Калгел -много слабо!! , пък Дентинокс-гел  - много добре!
Дентинокса каква цена е?

# 8
Дентинокса струва около 4 лева.

# 9
  • ново
  • Мнения: 5 952
Не искам да те плаша, но отиди да ти направят рентгенова снимка, след това на зъболекар, защото при мен и при 4те мъдреца болките бяха нечовешки (болката ме удряше в окото, в сърцето, къде ли не, течен аналгин не помагаше), и се оказа, че първите два растат под 7мия и ми ги вадиха с операция - нищо страшно, все пак е с упойка. Така че ходи да снимаш мъдереца, за да видиш дали всичко е наред, ако чакаш може да стане по-неприятно. А цепенето направо е приятно, в сравнение с това, което изпитваш в момента.  Peace

П.С. След като пиех какво ли не за болката, единственото, което накрая ми помогна беше да пийна повечко бяло винце и да заспя...Ама това лечение не става за през деня Laughing

Стискам палци всичко да е наред Peace

Подкрепям Peace Миналата година и аз минах по същия път. Извадиха ми двата долни непоникнали мъдреци с операция. Изобщо не боля. Слагат упойка и не усещаш нищо Naughty
Два дни пиех всевъзможни обезболяващи и чаках да мине, болката беше ужасна, възпали ми се ухото, болеше ме главата - ужас Crazy
Успех  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моите мъдреци никваха с нечовешка болка, не знаех вече какво ме боли - зъб, глава, ухо - всичко се беше сляло в една голяма болка.
Натрових се с лекарства два дни и накрая отидох на зъболекар- цепнаха ми венеца и нещата се оправиха.
 Не се мъчи, иди на зъболекар!

# 11
  • София
  • Мнения: 39 747
Мен мъдреци ме мъчат веднъж годишно по 2 седмици, температура над 38. Само течен аналгин ми помага.
При едно спешно посешение на стоматолог (не за болки от мъдрец) ми изписаха Аолин.

# 12
  • Мнения: 1 564

Натрових се с лекарства два дни и накрая отидох на зъболекар- цепнаха ми венеца и нещата се оправиха.
 Не се мъчи, иди на зъболекар!
===================================================
За болката пиех Аолин.

Общи условия

Активация на акаунт