За ТСМ количките

  • 1 749
  • 28
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 722
Моля за малко инфо относно тези колички - в Плевен съм виждала летни колички от 17 и 49 лв. Мъжо ми е засичал в Бургас за 25 лв. Тъй като нямаме един общ поглед върху тези колички с различни цени бихте ли ни казали каква е разликата между тях? Ние ще трябва да заминаваме за Бургас и се чудя какво да правя, а ни трябва лятна количка за да се побере с бадажа ни.

# 1
  • Мнения: 984
разликата е само в цената, и аз си търся, но намирам само от 39лв. нагоре ако някой има информация от къде мога да си купя от евтините нека каже

 

# 2
  • Мнения: 2 171
Евтините се водят второ качество, с някакви дребни дефекти. Такива се продават в склада на ТСМ в Младост 2, но от 1 месец не са получавали. Една приятелка иска да си купи и се обажда почти всеки ден, защото ни казаха че се свършват за 1 ден. Тел. на склада е 974 04 46

# 3
  • Мнения: 2 214
Чесно казано и  аз мислех че ще успея да економисам с тези колички, купих си на ТСМ комбинираната, оказа се голямо Г......
Та сидя в гаража една година до като я продадох за стотинки на майка която неможе да си позволи количка малко по скъпа.
Моето мнение ТСМ не си заслужава.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 623
Чесно казано и  аз мислех че ще успея да економисам с тези колички, купих си на ТСМ комбинираната, оказа се голямо Г......
Та сидя в гаража една година до като я продадох за стотинки на майка която неможе да си позволи количка малко по скъпа.
Моето мнение ТСМ не си заслужава.

За първи път чета такова отрицателно мнение  newsm78 Ползвам комбинираната количка вече година и 2 месеца и не бих я сменила за никоя друга ! Няма какво да пиша повече - и с второ дете пак такава ще си взема ако продам тази след време Simple Smile

# 5
  • софия
  • Мнения: 495
 аз също ползвам комбинирана количка TCMи съм страшно доволна :  newsm10

# 6
  • Мнения: 2 584
имам лятна количка на ТСМ, подари ми я една майка която я е ползвала преди това, аз какви преходи правя с нея от Павлово до Южния парк и още се държи, много съм доволна от нея, лека , маневрена Peace

Последна редакция: нд, 14 май 2006, 11:57 от rut

# 7
  • Мнения: 1 209
аз също съм с комбиниранаа тсм-ска коли4ка с непомпаемите гуми, и съм многфо доволна, невероятно здрава и проходима е , въобще не гледам къде карам, а останалите майки и камъ4етата заобикалят, даже става за породени деца или седящи близна4ета Simple Smile но единственият и недостатък е, 4е е тежка, трудно се ка4ва по стълби (с теглене) и в градски транспорт. въпросът е да й хванеш цаката и майката да не е по-лека от коли4ката Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 356
Аз имам лятна ТСМ-ка.
Има и + и -.
Плюсовете са:цената-20 лв.-какво и плащаш?
Лека е -около 6кг.-аз съм Чиполино комба-16 кг.-определено е по-добре.
Има голям кош за пазар-комбата -не.
Заема малко място в багажника на кола-комбата влиза само в най-големите багажници
Минусите и са:
не е стабилна
за мъж над 1.80 е направа наказание да я тика
центърът на равновесие е сбъркан и за да качиш тротоара се изискват усилия
самият кош за сядане е къс и не е удобен за по-едро дете
Мнението е лично и е създадено след дълга борба с нея.
Но и да не забравяме,че за 20 лв. е направо перфектна.

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
разликата е само в цената, и аз си търся, но намирам само от 39лв. нагоре ако някой има информация от къде мога да си купя от евтините нека каже

 

Не, не е само в цената. Имам лятна, купена от Пловдив за 25 лева. Майка ми преди време беше видяла в Биг шопа да се продава лятна за 60, но каза, че разлика има и то не в първо-второ качество или в дребни дефекти.

# 10
  • Мнения: 2 214
ОООООООООО момичета неисках да обидя никого. Hug
Имала съм ТСМ а сега съм с Quinny вярвайте има разлика Praynig

# 11
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
Аз имам лятна ТСМ-ка.
Има и + и -.
Плюсовете са:цената-20 лв.-какво и плащаш?
Лека е -около 6кг.-аз съм Чиполино комба-16 кг.-определено е по-добре.
Има голям кош за пазар-комбата -не.
Заема малко място в багажника на кола-комбата влиза само в най-големите багажници
Минусите и са:
не е стабилна
за мъж над 1.80 е направа наказание да я тика
центърът на равновесие е сбъркан и за да качиш тротоара се изискват усилия
самият кош за сядане е къс и не е удобен за по-едро дете
Мнението е лично и е създадено след дълга борба с нея.
Но и да не забравяме,че за 20 лв. е направо перфектна.

и аз я имам и съм на същото мнение,но наистина за 20 лева е направо перфектна.

# 12
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
ОООООООООО момичета неисках да обидя никого. Hug
Имала съм ТСМ а сега съм с Quinny вярвайте има разлика Praynig
ех, така поставени нещата просто нямат база за сравнение нито в цена, нито в качество  Simple Smile на двете


Но ТСМ за 20лв. си оправдавава парите, ако е за повече не.

# 13
  • Мнения: 498
на мен лятната на тсм не ми харесва
виж триколките са хубави Hug

# 14
  • Мнения: 1 209
моля те , поясни защо, защото аз съм им хвърлила око на цена до 35лв. /за пове4е си взимам бертони/ . какво не ти харесва- техни4ески или естети4ески Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт