Въже за скачане?

  • 3 813
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
От къде да си купя въже за скачане. Не детско, а за големи. Някой знае ли?

# 1
  • Мнения: 521
аз мойто го взех от всичко за един лев.но аз съм нисичка 1.60 и ми е по мярка

# 2
  • Мнения: 258
аз също напоследък съм се зарибила и мисля да си взема от "nike" Mr. Green

# 3
  • Мнения: 109
Има едно магазинче за спортни уреди на площад "Македония". Ако идваш от "Алабин", завий надясно. На ъгъла май имаше аптека, та след нея.

# 4
  • Мнения: 521
То и аз съм кинта и шейсет! Вчера говорих със фитнес инструктор как да сваля корема и той ми каза, че или с тичане или скачане на въже. Коремните преси не давали кой знае какъв резултат. Във въжето ми е надеждата Wink А в NIKE бях оня ден и не се сетих да погледна
 ooooh!

# 5
  • Мнения: 208
Купи си въже, което измерва броя на скоковете. Аз имам такова и го харесвам много, но не знам в България дали ги продават. Провери по Интернета. newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 6 794
Що бе, каква е разиката детско- за възрастни? Аз меото го взех за 1,50лв от една книжарница, висока съм 1,68 и ми е екстра. Не че скачам на него де, имам чувството, че ще продъня пода  Mr. Green. По едно време се бях заребила да скачам...ама беше много кратко. Embarassed

# 7
  • Мнения: 208
За коремните мускули най-добре е Пилатис. За около две седмици, по половин 4ас всеки ден може6 да види6 резултати.

# 8
  • Мнения: 877
От магазина на Евърласт, на площад Македония.

# 9
  • Мнения: 504
Много пъти съм питала за това, ама все няма отговор и пак ще нахалствам. Има ли правилен начин на скачане - т.е. с редуване на краката или с двата крака едновременно? Колко време или колко подскоци е минималното натоварване? На кои мускулни групи влияе?

Много въпроси, ако поне на някои имате отговор newsm78 10х!

# 10
  • Мнения: 4 371
Моето мъжа ми ми го купи от Метро.
Казали са ми, че трябва да се скача по около 70 пъти, почиваш, пак 70 пъти, пак почиваш, пак 70 пъти. Демек три серии newsm78
Скача се с двата крака едновременно, въжето докато е във въздуха правиш леко подскоче.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Каква цена е в Метро,и тежко ли е?
Понеже и аз глдеах в един магазин за лев,но е много леко въжето...А то е хубаво като пада тежко..така знам

# 12
  • Мнения: 504
Ааа, добре, аз направих 5 серии по 50, обаче редувах една серия с размяна на краката с една "трупешка" - с двата крака. Ще премина само на второто тогава.

# 13
  • Мнения: 4 371
Изида, не трябва трупешката, трябва леко да подскочиш докато чакаш въжето да се върне Crazy
Исайкова, не знам колко струва въжето, не е тежко(или поне на мен не ми се струва тежко).

# 14
  • Мнения: 504
Изида, не трябва трупешката, трябва леко да подскочиш докато чакаш въжето да се върне Crazy
Да, де, аз на това му викам трупешката, за един оборот на въжето правя два подскоко - един когато минава под краката и после един пружиниращ. Така ли е?
Абе имам един диск с гимнастиката на Курникова. Загрявката й е скачане на въже, сега ще пусна да видя там как е.

Общи условия

Активация на акаунт