Има ли майчета от Русе

  • 452
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 041
Здравейте  майчета,
скоро ми предстои раждане(терминът ми е на 27 май) . интересува ме как стоят нещата в АГ-Русе. имахте ли предварителна уговорка с някой лекар и ако да-с кой, тъй като аз все още се колебая дали да си плащам. според мен не е редно и по принцип съм против- все пак това им е работата на докторите, но корупция има навсякъде, особено в здравеопазването  Sad  вие какво ще ма посъветвате?

# 1
# 2
  • Мнения: 696
 МърГулиЯ ме изпревари!

# 3
  • Мнения: 240
Здравей, аз живея в Русе и родих на 06.04.06 .Първоначално мислех да раждам в Ескулапа / частната клиника / , но доста мои познати ме разубедиха с обясненията , че там има много лукс и удобства за майката и доста по малко неща за бебо.Една приятелка роди там , имаше усложнения с бебето и през ноща те сами го превозваха до АГ и дори там си плащаха за всичко.И ето такива неща ме накараха да се замисля.Една позната , която роди миналата година ме насочи към лекарка , която работи в АГ и аз се срещнах с нея за да разпитам как стоят там нещата / не съм била с връзки , просто отидох в кабинета и и питах /. Никога няма да съжаля , че отидох да родя в Аг и при тази лекарка.Раждането ми / болките / започнаха в 19.00 на 05.04 и бебчо се роди на следващия ден 15.45 нормално.Той беше малко по голям от очакваното , беше се заклещил и т.н , но всичко си мина нормално и с помоща на тази лекарка , която през цялото време беше до мен , заедно с една акушерка и ми говореха и вдъхваха кураж.Много съм доволна и не съжалявам че съм се уговорила предварително с лекар, друго е когато някой ти обърне повече внимание в такъв момент.Не знам какво друго да ти кайа освех успех.Аз реших все пак да си платя , но решението си е твое.Ако се интересуваш от тази лекарка , която вече наричам моята и не мисля да си сменям гинеколога , пиши ми и ще ти дам името и.Пойелавам ти здраво и красиво бебче.Успех и смело напред. Peace

Общи условия

Активация на акаунт