до кога може бебето да променя позицията си?

  • 986
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Защото сега ми казаха че е седалищно .аз съм ж 25 г.с.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
При мен се обърна към 8 месец .В общи линии тогава си намира позата за излизане 8-9 месец:lol:

# 2
  • Мнения: 580
Щерката в 8 месец за няколко дни се обърна 3 пъти- от главично, на седалищно и после пак обратно.
Бебето може да се обърне и няколко дни преди раждането.Не се притеснявай

# 3
  • Мнения: 7 831
Малкия се обърна в края на осмия месец. Има време да се обърне бебчо, споко. Лека бременност.

# 4
  • Мнения: 566
има мнооооооого време докато застане в позата, в която ще се роди. все още му е доста широко и може да си промени положението още много пъти. по принцип съм чела, че може и една седмица преди раждането да се обърне, даже имало някакви масажи за сменяне на позицията, но са докторски

# 5
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ина време да се обръща колкото си иска,може до последната седмица.Братовчед ми е бил седалищно и тъкмо са подготвяли леля за секцио и той се обърнал и се родил нормално. Hug.Леко раждане!

# 6
  • Мнения: 1 006
Моето се обърна в осмия месец.Но съм чувала,че може да се обърне и няколко дена преди раждането.

# 7
  • Мнения: 145
Не се притеснявай. Много време има още до раждането, а дотогава не се знае колко пъти може да си промени позицията. Има бебета дето в последния момент се обръщат, затова не го мисли.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Обърна се 1 ден преди да родя. Wink

# 9
  • Мнения: 1 910
До края.
Моето беше до 32 седмица настрани.

# 10
  • Мнения: 1 883
Обърна се 1 ден преди да родя. Wink

 Peace

# 11
  • Мнения: 4 806
по всяко време може да се обърне и повечето го правят, дори да е в последния момент преди раждането. Това е едно от нещата, които не допуснах да ме притесняват по време на бременността и всичко си беше нормално.

# 12
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
32г.с.се обърна

# 13
  • Мнения: 375
Моето бебе беше с главата надолу в 30 г.с.,това означава ли че ще стои все така,та тя постоянно се мести,шава,рита ???

# 14
  • Мнения: 3 216
Цялата бременност беше седалищно и в края на 8-я се обьрна нормално.

Общи условия

Активация на акаунт