голяма дървена кошарка?

  • 501
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте! Имате ли представа откъде бих могла да си купя дървена кошарка? Но не легло /60/120/, а над метър на метър.
Или пък ако знаете производител? От един месец търся безуспешно. Единствената която намерих е на 6 седмици доставка и това определено не ми върши работа. Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 2 467
http://www.shtarkel.com/a3.html
Само незнам размера му  Confused

# 2
Благодаря ти, но това  го намерих и но се оказа, че одавна не го продават...

# 3
  • Мнения: 2 467
Виж по мебелните магазини. Преди няколко години бях видяля в мебелен магазин ( не ме питай кой  Embarassed немога грам да се сетя) такава. Дори беше по-голяма от метър на метър. Помня че беше от чам и дотам се простират скромните ми спомени  Simple Smile само че нямаше под.

# 4
Между другото точно това ми трябва - даже без под и по- голяма е още по- добре...Дано някой който чете това е виждал някъде подобно нещо, защото не мога да обиколя мебелните магазини - те са твърде много...

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Поръчайна някой дърводелец

# 6
Zdrasti Vesi!
V susedniq blok do nas otvorixa nqkakvo magazinche i tam vidqx takava koshara.Tova e na ulica Krum Kjulqvkov 7 v Dianabad. Kosharkata e 100/70 cm, durvena i momcheto v magazina kaza,che moje da se sguva.Cenata i beshe do 100lv.
Nadqvam se ,che sum pomognala

# 7
  • Мнения: 8 917
Нашата е 140/70 и става на детско легълце след това . Беше възможно най-високата. Но за метър на метър newsm78

Общи условия

Активация на акаунт