"Разтройство" при бремени?

  • 721
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 204
 Embarassed съжалявам,но някои ако има инфо за това ще му бада задължена за информацията  bouquet леле само на мен ли се случва newsm78за запек има много нещта,но аз съм на обратна фака Cry

Последна редакция: пт, 12 май 2006, 17:39 от Jvd

# 1
  • Мнения: 307
 Говори с лекар все пак.
Иначе се сещам за смекта, компот от дренки, оризова вода, 1 с. л. брашно разбъркано с вода.
 Успех.

# 2
  • Мнения: 201
Аз се успокоявам с това, че за бременните е характерно да имат запек, а при мен просто е обратното. Което със сигурност е за предпочитане... И го отдавам на многото плодове, които ям. Не мисля, че е нещо притеснително.

# 3
  • Мнения: 8 242
Споки, и аз съм така  Rolling Eyes .. още от началото, че досега.. По 2-3 пъти поне ходя до ВЦто на ден..

# 4
  • Мнения: 1 204
Аз се успокоявам с това, че за бременните е характерно да имат запек, а при мен просто е обратното. Което със сигурност е за предпочитане... И го отдавам на многото плодове, които ям. Не мисля, че е нещо притеснително.
Говори с лекар все пак.
Иначе се сещам за смекта, компот от дренки, оризова вода, 1 с. л. брашно разбъркано с вода.
 Успех.
Благодаря за отговорите Ви по добре се чувствам сега  bouquet

# 5
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Пиеш ли някакви хапчета? Аз също имах този "проблем" и това се дължеше на Магнерич-а и Малтофер-а.


Едит: Сега видях в коя седмица си. По това време дори не знаех, че съм бременна и не съм обръщала внимание дали имам такива екстри. Запекът се появи чак към 3-4 месец, а малко по-късно, след като започнах хапчетата, се оправи и мина в другата крайност. Твърде е вероятно разстройството ти да се дължи на нещо друго и да няма нищо общо с бременността.

# 6
  • Мнения: 27
При мен лимоните дават резултат. Два три изстискани лимона за деня ми решиха проблема. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 222
Пиеш ли някакви хапчета? Аз също имах този "проблем" и това се дължеше на Магнерич-а и Малтофер-а.

И при мен така. EmbarassedПри мен помага 4ай от джоджен. Peace

# 8
  • Мнения: 566
имодиум, но незнам дали става и за бременни. аз почти през първият ми месец бях с разстройство, но след това отмина

# 9
  • Мнения: 922
Докато бях бременна си страдах често от този проблем
При мен помагаше само компот от дренки

За имодиума - моят АГ ми го забрани

Успех и леко бременеене Grinning

# 10
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ако не е нещо драстично дето да те мори по цял ден   Sick значи да разбирам, че говорим за леко разхлабване. Можеш да се радаваш само и аз съм така. Имах само няколко дни на запек и после много леко и меко си минава всичко  Joy ама се изказах и аз като на рекламата  hahaha

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Аз също не съм от запечените мами, по-скоро съм в нормата, макар че на моменти ми идва рядкото  Laughing, ама то е за предпочитане от запека, поне според мен. Бременей си спокойно!

Общи условия

Активация на акаунт