АГ-гр.Русе

  • 128 994
  • 727
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 30
здравейте Simple Smileаз влизам вече в 38 г. с. и искам да разбера дали д-р Шишкова работи и във Аг -то, дали мога да си я "запазя" като доктор, ако раждам там. newsm78 А също така събирам мнения и за д-р Узунова. Някой има ли отзиви за нея? Благодаря ви предварително  bouquet

# 151
  • Мнения: 14 133
здравейте Simple Smileаз влизам вече в 38 г. с. и искам да разбера дали д-р Шишкова работи и във Аг -то, дали мога да си я "запазя" като доктор, ако раждам там. newsm78 А също така събирам мнения и за д-р Узунова. Някой има ли отзиви за нея? Благодаря ви предварително  bouquet
Доколкото знам, Д-р Шишкова води раждания само в Ескулап. Порови из русенските теми. Сигурно има отзиви и за нея и за Д-р Узунова. Сякаш почти няма доктор от двете АГ- звена, който да не сме обсъждали Laughing Peace

# 152
  • Мнения: 1 735
eli82, правилно са ти отговорили. Шишкова работи само в Ескулап.
Аз раждах там при нея и съм излючително доволна - от нея, от клиниката и от себе си.  Laughing
Ако искаш допълнително инфо , питай: или тук или на лични, както прецениш.   bouquet

# 153
  • Мнения: 532
д-р Узунова ме е преглеждала няколко пъти по време на престоя ми в АГ-то.
Направи ми впечатление на много груба и безцеремонна.
За мен доброто отношение е изключително важно;мисля че е неизменна част от професионализма.
Не бих си я избрала да ми води раждането.
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане   bouquet

# 154
  • Мнения: 3 376
Eli82 преки впечатления от личен опит нямам за д-р Узунова,но когато раждах моето дете е АГ-то имаше едно момиче,което раждаше по същото време и я беше ангажирала.Докторката се държеше много добре с нея,беше там през цялото време,държеше и ръката и я напътстваше.Дали е груба-не мога да преценя,явно е на настроения тази жена.Докато раждах,тя разбира се не обръщаше внимание на другите,само по едно време каза по мой адрес "Някой няма ли да каже на това момиче да млъкне".После пък,когато дойде в стаята да види пациентката си беше много приветлива с всички.Това е което знам.
Момичето е ходило при нея на консултация през цялата си бременност,а таксата при раждането е 200 лв доколто разбрах.
Може би за добро отношение трябва наистина да се заплаща...

# 155
  • Мнения: 1 735

Може би за добро отношение трябва наистина да се заплаща...


Мдааа... ей в това е най-големият абсурд в България.
ТаКа се чувствам и в някои магазини и заведения: като седниеш да пиеш едно кафе, сякаш им изяждаш закуската , обяда и вечерята наведнъж. Но ако извадиш пачката + големите поръчки веднага започват да се мазнят и усмихват.  #2gunfire

# 156
  • Мнения: 15
здравейте Simple Smileаз влизам вече в 38 г. с. и искам да разбера дали д-р Шишкова работи и във Аг -то, дали мога да си я "запазя" като доктор, ако раждам там. newsm78 А също така събирам мнения и за д-р Узунова. Някой има ли отзиви за нея? Благодаря ви предварително  bouquet
Узунова е корумпиран лекар!!! Тя е един от виновниците за смърта на моето бебе, т.к. за нея бе по-важно да заработи 100-200 лева вместо да си свърши задълженията към мен и моето бебе. Повече от сигурна съм, че момичето което я бе ангажирало и заради което моето бебе почина, на рожденият ден на сина си се чувства виновна!!! Така, че ти избираш да я ангажираш и да продължиш да подклаждаш корупцията в АГ Русе или да родиш при Шишкова в Ескулап. Като ще плащаме да знаем за какво го правим!? Има и трети вариант, който също не одобрявам, но е приемлив, да платиш регламентираните 200 лева на АГ Русе за избор на екип. И нека изборът ти да е най-добрият за теб и твоето бебе!!! Но в никакъв случай не избирай Узунова, Минчева, Кунев и Тончева!!! Тези хора са позор за АГ гилдията в Русе!!!
Осигури си най-прекрасното раждане и нека то остане в живота ти като най-хубавият и незабравим спомен!!!
Вярвам, че при теб всичко ще бъде ОК. Пожелавам  леко и безпроблемно раждане и скоро да гушкаш своята рожба!

# 157
  • Мнения: 76
Здравейте момичета,
може ли някой да ми каже колко пари всъщност се спестяват, ако раждането стане в АГ.
Разбира се, изключвам риска от некадърнстта на личния състав, въпросът ми е само за парите.

# 158
  • Мнения: 442
..................
може ли някой да ми каже колко пари всъщност се спестяват, ако раждането стане в АГ.
Разбира се, изключвам риска от некадърнстта на личния състав, въпросът ми е само за парите.

кой пък мисли за спестяване, когато става дума за раждане?

# 159
  • Мнения: 76
..................
може ли някой да ми каже колко пари всъщност се спестяват, ако раждането стане в АГ.
Разбира се, изключвам риска от некадърнстта на личния състав, въпросът ми е само за парите.

кой пък мисли за спестяване, когато става дума за раждане?

имам впредвид не спестяване на пари , а просто ме интересува защо майките избират  АГ ако се касае за 100 лв разлика примерно в сравнение с частна клиника.

# 160
  • Мнения: 126
Мами от Русе имам една молба към вас .Трябва ми малко информация за доктор Симеонов-гинеколог.Трябва да ми се направи конизация и ми предлагат него .Преди да дам отговор искам да чуя поне няколко мнения за него.

# 161
   Не прочетох всичко,написано в темата,много е късно вече,но за жалост цялостната картинка за АГ-Русе е много лоша.Вярно,моето бебе,макар и във втория месец на бременноста само го загубих заради д-р Константинова,според мен от некадърност,за другите лично нищо не мога да кажа.Чувала съм обаче ужасни истории.Благодарна съм на съдбата,че отидохме да живеем в София и там си родих едно прекрасно детенце.Противничка съм на плащането на ръка,като те приемат в болница,значи са съгласни да си изпълнят служебните задължения.Дано сега,като изместят родилното след време-така чух-в голямата болница,да се оправят нещата.За осъждането-според мен много трудно ще стане да осъдят някого,тъй като никой не е застрахован от грешки и лекарите взаимно си пазят гърбовете .Все пак желая успех на по-упоритите,възхищавам се на духа ви.

# 162
  • Мнения: 3 376
..................
може ли някой да ми каже колко пари всъщност се спестяват, ако раждането стане в АГ.
Разбира се, изключвам риска от некадърнстта на личния състав, въпросът ми е само за парите.

кой пък мисли за спестяване, когато става дума за раждане?

имам впредвид не спестяване на пари , а просто ме интересува защо майките избират  АГ ако се касае за 100 лв разлика примерно в сравнение с частна клиника.
Виж в АГ-то по принцип нищо не се заплаща-ако не си ангажирала доктор или не искаш упойка няма нужда да даваш никакви пари.Аз платих само 100 лв,но те бяха за епидурална упойка,която се слага пожелание,но трябва да имаш парите в себе си и да ги дадеш веднага иначе не може  #Crazy

# 163
  • Мнения: 47
Здравейте  и  от  мен!Доколкото  съм  чувала  д-рСимеонов  е  един  от  най-добрите  лекари  в  Русе.Аз  родих  в  АГ-Русе  през февруари  2006  без  уговорка-секцио,случи  се  д-рВелков.Бременността  ми  я  наблюдаваше  д-рТерзиева  от  ДКЦ1  и  да  ви  кажа  съм  доволна  от  нея.Незнам  късмет  ли  какво,но  всичко  мина  добре.Да  отношението  в  родилното  е  грубичко,но докато  бях  там  поне  чистеха  редовно-тоалетните  и  стаите.Много  съжелявам  за  А.Стоянова  наистина  е  ужасно!Дано  никога  повече  да  не  се  случват  такива  неща! smile3518

# 164
  • Мнения: 76
За Симеонов знам, че е много добър и опитен специалист. Мисля, че това е един добър избор. За АГ - Русе знам със сигурност , че не трябва да е Зарзаланов и Хубчев, понеже знам за техните гафове. Хубчев е старателен, но нещо не му достига, а Зарзаланов си е просто некадърен. За Тончева също силно се съмнявам, че се справя.
Имаше един кадърен д-р Янков, който беше и етичен, но почина млад.
Ако не се случи нещо непредвидено , аз съм решила да вляза в АГ за секцио при който се падне поради това, че има интензивно отделение. Нивото на лекарите е средно и почти еднакво, а за средния персонал изобщо не съм оптимистка. Липсват им елементарни умения да слагат катетри, абукати или поне се справят с променлив успех. Има операционна сестра ,която не е чувала за ДНК. smile3512

Общи условия

Активация на акаунт