Странни движения на таза, наподобяващи.....

  • 2 570
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 371
Здравейте мами! От няколко седмици моя син преди заспиване (спи само по корем), прави едни движения, все едно... Embarassed Embarassed Shocked прави секс!!! Незнам къде да попитам, това често срещано ли е или е признак на някакво заболяване? Чувала съм, че аутистите правят така! Нямам представа кого да питам! Благодаря предварително за отговорите!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
Краси,ако това ще те успокои и двете ми дъщери минаха по този път.Понеже с голямата си имахме здравословни проблеми и аз се вторачвах в нея много,също като теб се бях притеснила.Ела сега да видиш малката какви ги върши. EmbarassedЗапочна около седеммесечна,но вече май го позабрави това,има си други развлечения.За твое успокоение питай педиатъра,няма нищо срамно. Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз много четях преди време във форума и имаше доста теми за маструбацията при децата. От верме на време забелязвам и при дъщеря ми, но такава дефинирана болест не съм срещала.
А и се замислям, когато и се радвам на коремчето или на краката и тя се хили, това нормално ли е, също може да се гледа като сексуално удоволствие... И да ти кажа, не се впечатлявам

# 3
  • Мнения: 997
 Аз мисля, че това са някакви неосъзнати движения, нещо като самоуспокоение преди заспиване. Вени също правеше така. Клатеше се напред-надзад, сякаш сам се люлее. Но може би трябва да попиташ психолозите по-нагоре в темата. Чувала съм за проблема с маструбацията през пубертета. Но за малки деца newsm78. Но не вярвам да е признак на сериозно заболяване.

# 4
  • Мнения: 4 414
Аз мисля, че това са някакви неосъзнати движения, нещо като самоуспокоение преди заспиване.
и аз така мисля.
другото, за което се сещам е , че Ния ако нещо не и е удобен памперса или се е напишкала, започва да прави така.
сподели с лекаря на детето, ако те притеснява, но според мен няма проблем  bouquet
п.п. синът ти е страхотен сладур, да го нацелуваш Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 371
Благодаря за успокоителните думи, сега дишам много по-лекои спокойно!!!   bouquet*

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Добре де, какво лошо има ако децата са открили, че пипайки се, потривайки се или нещо такова, изпитват удоволствие, което по- късно.....през живота им .....ще се превърне в сексуално
 newsm78

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
И Филип заспива така, а засега, мисля, надявам се, няма такива проблеми. Не съм обръщала внимание, считах и считам, че са някакви хм, рефлекси да кажем, които са присъщи на пола.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт