СТУДЕНИ РЪЧИЧКИ...

  • 731
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
      Бебока ми е на 3м. и няколко сутрини го намирам с ледени ръчички- ПРИТЕСНИХ СЕ! Помислихме, че му е студено, защото вечер спим на около 20`, а през деня подържам 23-24`. Повишихме t`-няма резултат, взехме го при нас- същото! От скоро завелязвам, че се опитва да си смуче пръстчетата и често те са мокри, но дали това е причината, а може и аз да се тревожа излищно, но нали сме мами- все за нещо се тревожим! Ще съм Ви много благодарна за всякякви мнения и градивни критики!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 39 744
На мен ръцете почти винаги са студени, изкл. лятото обаче. Някои хора са така цял живот.
Понякога се дължи на лошо оросяване на крайниците.

# 2
  • Мнения: 723
На моето дете му бяха студени винаги, почти докато навърши годинка. Сега са й топли. Не мисля, че е нещо тревожно. По-лошо е ако са врели.  Peace

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
По принцип дали на детето му е добре като температура, се проверява нослето и вратлето.
и при нас е имало периоди, в които ръчичките са били много студени.
Ако все пак нещо те смущава, потърси и мнението на лекар Peace

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 898
Аз знам, че по студени ръце не се определя дали на детенцето му е студено.
Както е казала pipince това се проверява от нослето и вратлето.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 056
Аз също мисля че зависи от оросяването на крайниците.Моите ръце са почти нон-стоп ледени, на деткото понякога...
Аз му ги разтривам , така като масажче(той напоследък не стои много-много,де)
Но да те успокоя,че ние спим на 17-18 градуса,а през деня сме на 20,а неговите ръце са си горещи през нощта.Денем,например като се позалежи и не се движи много активно тогава изстиват,но като се разиграе и те се стоплят.
Така че моите съвети са масажчета и движение...
Сигурна съм че ще питаш и педито(поне аз я питам за всяко нещо което ме разтревожи) и тя ще ти каже да не се притесняваш Grinning  bouquet
 

Общи условия

Активация на акаунт