Какво стана с Максим Стависки?

  • 8 595
  • 135
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Какво стана с Максим Стависки?
Имам чувството, че медиите потулиха нещата? И с момичето какво става още ли е в кома?  Thinking

# 1
  • Мнения: 7 107
Четох, че момичето вече не е на командно дишане и то преди повече от десетина дни, т.е. че не е в "дълбока кома", както пишеше.

# 2
  • Мнения: 4 916
Мисля, че прокурорът все още е в отпуска, някъде до след празниците, така че до тук няма образувано дело срещу М. Ст.

# 3
  • Мнения: 156
Направо си потулиха работата - момичето все още си е в кома,с опастност за живота,а честно казано това,че прокурорът е в отпуска вече повече от месец,си е направо смешно.

# 4
  • Мнения: 9 050
Абе не е толкова смешно. Ако са го набутали на прокуратура в Бургас, там всички в момента са в отпуск.  Който не е са го набутали в делата на Митьо. Само до Максим им е. Не че случаят не е от значение. Но все пак в момента има малко кадри и много дела. Септември сигурно ще дадат ход.

# 5
  • Мнения: 524
Какви са тези отпуски, не мога да разбера, гледам в някои държави дори през ноща работят съдилищата......Защо трябва всички да излизат в отпуск наведнъж.

# 6
  • Мнения: 9 903
последно в кома ли е или не е? Една от двете потребителки по-горе е писала наизуст.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
Както предполагах, случаят с катастрофата причинена от Максим се потули и позабрави. Всяко чудо за три дни. Много жалко. Надявам се нещата да не останат така и да има дело.

# 8
  • Мнения: 6 017
Направо си потулиха работата - момичето все още си е в кома,с опастност за живота,а честно казано това,че прокурорът е в отпуска вече повече от месец,си е направо смешно.
Ами не всички хора могат да си получат заслуженото...нали е известен човека, как искате. Никой нищо не би му направил.

# 9
  • Мнения: 7 107
последно в кома ли е или не е? Една от двете потребителки по-горе е писала наизуст.

Не съм писала наизуст, ако мен имаш предвид ...

# 10
  • Мнения: 9 903
значи е другата, ^VALINA^  Simple Smile

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Факт известен е!
Много го харесвам и аз.. ама някак си е прекалено странно медиите да не вдигат шум вече.
Изведнъж всичко утихна и нищо не се чува в пресата. Даже и най-малката информация.
Аз днес се сетих като ги видях в едно списание. Някъде другаде пак чух за тяхно медийно участие.  Thinking
Та за това се зачудих. Тоя човек все едно нищо не е направил.
Блъсна момичето 2 - 3 дена по шумяха и изведнъж информационно затъмнение.. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 6 417
Максим е призован за разпит в Приморско другата седмица като СВИДЕТЕЛ, защото още няма повдигнато обвинение. А Мануела все още е в кома. Поне до вчера...

# 13
  • Мнения: 2 759
...Ами не всички хора могат да си получат заслуженото...нали е известен човека, как искате. Никой нищо не би му направил.
                   Звучи логично и приемливо в държава, в която неизвестните заплащат 1000 лева за два-три погубени живота... Някой ден Карбовски ще направи предаване и за това  Whistling..

# 14
  • Мнения: 4 392
Стана това, което се очакваше .

Факт известен е!
.. ама някак си е прекалено странно медиите да не вдигат шум вече.

Tired
Нищо странно няма. Медиите казват това, което им наредят. Вярвайте им още. ooooh!

Максим е призован за разпит в Приморско другата седмица като СВИДЕТЕЛ,

 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт