Дeца с генерализирано разстройство на развитието?

  • 1 590
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Мнение по темата.

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 22:16 от Maia Stoitseva

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
 Можеш да прочетеш доста неща тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=225036.0

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 07:31 от ljuboznatelna

# 2
  • Мнения: 55
Благодаря за участието.

# 3
  • Мнения: 1 434
Здравей Миме    добре дошла отново   пиши по често    Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 55
Много съжалявам че не бях в форума.С маят син бяхме в София за окончателна диагноза.Но за мое разочарование нещата се развиха не както трябва.Диагнозата е такава че няма лечение или поне никои не е измислил лек smile3518.НО аз имам някаква надежда все още.МНОГО СЬМ ОЧАЕНА.

# 5
  • Мнения: 126
Tакова понятие като  окончателна  диагноза в медицината няма.Винаги има шанс.И ние бяхме в София преди няма и месец,но засега на сина ми му определиха по-малкото зло,ако въобще може да се нарече така.Имай вяра,ще  се справиш.

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 18:35 от rainov

# 6
  • Мнения: 55
Не знам какво да мисля .Дали детето ми има някакъв шанс изобщо.Вие как се справяте с подобни ситуации.

# 7
  • Мнения: 1 434
Мариа  ходите ли на  някаква терапия   с  логопед.

# 8
  • Мнения: 55
Извинете отново за моето оцъствие.Той редовно ходи на логопед.

# 9
  • Мнения: 1 434
Извинете отново за моето оцъствие.Той редовно ходи на логопед.
При кой   ходите ако не е тайна ..Ако  искаш  на лични ми  пиши  ..

# 10
  • Мнения: 3 591
Преди да се отчаяш, че за вашия проблем лек няма, иди и прочети бавничко трите теми за аутизма. Няма лечение, защото това е състояние, а не болест. Т.е. няма какво да се лекува. Но за детето може много да се направи, за да се впише в обществото като едно обикновенно дете. Разбира се на цената на много работа с детето.
Място за отчаяние няма. Има место за събиране на целия ентусиазъм който можеш да събереш и потегляне напред и само напред.

Общи условия

Активация на акаунт