Смешни ситуации със съпрузите...!

  • 2 124
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 146
В "Майки бъдещи и настоящи", пуснах една весела тема за татковците и начинът им на справяне с децата. Оказа се, че имаме доста какво да споделим. Това ме вдъхнови да пусна и тук една темичка и пак да се посмеем.
Та идеята ми е следната - да разкажем смешни случки и ситуации, в които сме попадали с нашите съпрузи - сега или докато сме били гаджета.
Аз се сещам за един 8ми март. Тогава още бяхме гаджета със съпруга ми и имаме среща. Чакам аз на ъгъла на Алабин и Витошка. Задава се и нашият с бодра крачка към мен и в ръцете си държи букет цветя. Стига на няколко крачки от мен и тръгва да ми поднася цветята. Поглежда букета и изпада в ужас. В целофана е останала само зеленината, цветето го няма, паднало е по пътя. Миличкият ми  Embarassed потъва в земята от срам, а аз щях да се спукам от смях. Много го бъзиках тогава, че се е стиснал да ми купува цвете и купил само шума.  Laughing Понеже държах да си запазя "шумата" в ресторанта, ми дадоха и ваза за нея  Grinning. В момента не мога да се сетя друго, но съм сигурна че има и още.
Хайде почвайте, да се посмеем!   bouquet

това е другата тема, ако искате да се посмеете
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249044.0

# 1
  • Мнения: 3 268
Вървим си ние с моя мъж,млади и щастливи,на по двайсет и няколко с още една двой ка наши приятели в Лозенец.Имаше едно заведение пред Японския хотел,Антъни се казнаше,та отиваме там.Срещу нас идват две девойки,стройни,готини и усмихнати.Едната беше мулатка,но много светла,се спира пред моичкия ,поглежда към мен и казва "Хоп,засечкааааа" и го гледа дяволито и леко сърдито.Аз подминах напред с нашите приятели и ги оставих да се разберат относно засечката.Та това е една от моите "смешни" истории.Сега в интерес на истината искрено се смея,когато я разказвам....

# 2
  • Мнения: 425
Вървим си ние с моя мъж,млади и щастливи,на по двайсет и няколко с още една двой ка наши приятели в Лозенец.Имаше едно заведение пред Японския хотел,Антъни се казнаше,та отиваме там.Срещу нас идват две девойки,стройни,готини и усмихнати.Едната беше мулатка,но много светла,се спира пред моичкия ,поглежда към мен и казва "Хоп,засечкааааа" и го гледа дяволито и леко сърдито.Аз подминах напред с нашите приятели и ги оставих да се разберат относно засечката.Та това е една от моите "смешни" истории.Сега в интерес на истината искрено се смея,когато я разказвам....

Май аз не разбирам нещо, ама каква е била засечката и кое е смешното в ситуацията?

# 3
  • Мнения: 274
Вървим си ние с моя мъж,млади и щастливи,на по двайсет и няколко с още една двой ка наши приятели в Лозенец.Имаше едно заведение пред Японския хотел,Антъни се казнаше,та отиваме там.Срещу нас идват две девойки,стройни,готини и усмихнати.Едната беше мулатка,но много светла,се спира пред моичкия ,поглежда към мен и казва "Хоп,засечкааааа" и го гледа дяволито и леко сърдито.Аз подминах напред с нашите приятели и ги оставих да се разберат относно засечката.Та това е една от моите "смешни" истории.Сега в интерес на истината искрено се смея,когато я разказвам....

Май аз не разбирам нещо, ама каква е била засечката и кое е смешното в ситуацията?

Смешно като виц на Къци Вапцаров Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 268
Смешно ми е от сегашна гледна точка.Тогава хич не ми беше до смях.Съжалявам,че го споделих,моментно състояние.....

# 5
  • Мнения: 3 675
Днес съм се смяла бая.Мъжът ме помоли да му запиша час при зъболекарката.Казвам й може ли един час за четвъртък в 18,30.На името на Станимир.Владимир.......Не Владимир, Станимир онова момче, дето беше милата седмица при вас........А кой се обажда вие да не сте майка му....... Mr. Green Grinning

Общи условия

Активация на акаунт