Сърдитковци

  • 3 616
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 113
Какво правите като се обидите на някого - на съпруг/га, приятел, колега? Не му говорите, спретвате му мръсни номера, вдигате лют скандал или нещо друго? И помните ли дълго обидата? Питам за дребните неща, не за сериозните с тежки последствия.

В този ред на мисли да попитам - с тези малини много обидени, много подсмърчащи се появиха, как приемате номинациите - с обида, с крива усмивка или с настроение за забавление?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 867
Не се сърдя. Не мога. Ако някой ме обиди, веднага си казвам и изяснявам ситуации и отношения.

Номинациите ме кефят. Единственият им проблем, според мен, е в това, че мен никой не ме номинира. Дали да не се разсърдя?  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
На малините съм обидена. Тежко ми е и тихичко си поплаквам. То пък вашата злоба не се търпи! Кобра ссссссссссссссъм била!

# 3
  • Мнения: 516
Мълча като пукъл и гледам с влажен жален поглед. За съжаление ми минава много бързо и не мога да разгърна целия блясък на ролята. Но ще се науча!  Wink
По отношение на малинките- разбира се, че съм обидена. Никой не иска да ме приеме като достойна розова миска. Защо, питам, защо?  Cry
Е, поне при мискинките ме има, което е несъществена, но все пак някаква утеха.

# 4
  • Мнения: 620
Като се разсърдя - млъквам.И мога да го правя мноооого дълго време.Не ми е от добрите качества,но пък с това,че го споделям изпъква друг мой "плюсов знак" - откровеността.

За малинките и изобщо номинациите - забавлявам се Laughing

# 5
  • Мнения: 1 113
Янито, теб с най-голямо удоволствие бих те номинирала за "потребител с намалено поведение, поради много неизвинени отсъствия", но моите предложения за номинации не ги приемат. Нищо, ти се успокой, че съм те номинирала  Grinning

Флор, то актрисите на миски приличат, споко, почти си там  Mr. Green

Аз съм много злопаметна - като се скараме вкъщи, си мълчим по няколко дни. Докато се караме пък си вадим с мъжът ми кирливите ризи от 10 години назад. А уж съм везна  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 3 447
Трудно се обиждам, но като се обидя веднъж, ме държи дълго. Случвало се е и с години да ме държи. Реагирам с мълчание.
За малините... честно казано, учудих се на доста реакции тук. На докачливостта, на липсата на самоирония, на желанието да се харесваш на всички на всяка цена...
Сърбят ме пръстите да пусна тема "Самономинирайте се за малина", интересно ще ми е кой как си се представя.

# 7
  • Мнения: 5 370
По принцип познатите ми и близките знаят,че мълча ли-е ЗЛЕ. Ако ли пък спретна скандал-е СУПЕР ЗЛЕ. Това, последното, ми се случва изключително рядко.
За форума и форумците-ами има 2-3 лица, на които държа, с тях се познавам и в реалния живот.
Останалото за мене са просто комбинации от букви, които пишат други букви. Mr. Green

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Може да ме обиди само много близък човек. Колегите не са в тази категория. Форумските познати - също.
Хората в Скайп листата ми се изключват от категорията "Форумски познати", тях ги чувствам достатъчно близки.
С това отговорих и за малинките, мисля.

Допълвам, че съм типичен Стрелец - лесно паля, но и бързо ми минава. Не задържам гнева и обидата в мен.

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 10:12 от ДЕ ВАня

# 9
  • Мнения: 5 370
Сърбят ме пръстите да пусна тема "Самономинирайте се за малина", интересно ще ми е кой как си се представя.
Аз съм ЗА. Ама модераторите ще гласуват единодъшно против, смятам аз. И то-АНБЛОК. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 155
Зависи на кого съм обидена. На някои мълча, на други вдигам скандал. Злопаметна съм.  Confused
Ей нА - на Елвен съм й сърдита още Mr. Green

За малините -  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 757
да обиждам се на хора,които ме коментират злобно,без да ме познават,мисля,че е тъпо!
не ме е срам от това,че се обиждам,и не навеждам глава.
да мога сама да се критикувам,когато съм виновна имам доблестта винаги да признавам грешката си и да си я призная без да ме е срам.
по принцип съм отворен човек,обичам околните и винаги помагам с каквото мога,но ако ме "настъпят" винаги реагирам остро,и няма от какво да се смущавам.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 896
Не се сърдя, или ако го правя е за много малко, разнищвам проблема, обяснявам се, за да не останат недоизказани неща и после най-често го избивам на майтап. Такава съм си, а може би не трябва.

А за малините и реакциите на някои хора ала Света П...а Парашкева просто много ме разсмяха и се чудя да не би нещо някъде да съм пропуснала?!

# 13
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Казаха ми, че било Игнажден и не трябвало да се мете днес.
Помогнете ми.

Малинките боцкат, но на мен са ми любими.
Във форума трудно се обиждам.

# 14
  • Мнения: 1 080
Най-добре ми се отразява да спретна  мръсен номер .Разхлабително в кафето на колегата ,да отпуша канала с четката за зъби на благоверния .После - вълкът сит , агнето цяло . Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт