Смолян

  • 937
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Здравейте!Понеже все още нямам 50 мнения и немога да пиша в подфорума за пътешествия,затова ще съм ви благодарна ,ако тук споделите своите впечатления от хотелите в Смолян.Търсим си хотел ,нещо проверено,в който да отседнем другата седмица със семейството си за две нощувки,ако някой е ходил в смолянския край и е нощувал в нормален откъм цени и условия хотел,ще го помоля да сподели за него .Предварително ви благодаря!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ние нощувахме тук:
http://www.bg-ski.com/
Препоръчвам апартаментите.

До Смолян са само няколко км.

# 2
  • Мнения: 68
Благодаря ти ,Шани!  bouquet

# 3
  • Мнения: 68
Ще ни бъде полезно ,ако някой посетил смолянския край ,ни предложи места ,които непременно трябва да се посетят.Разполагаме с три дни ,така че ще имаме време да поразгледаме района .Мислим да посетим Широка лъка ,Чудните мостове,Триградското ждрело,Ягодинската пещера ,в Смолян -Планитариума и на връщане Бачковския манастир ,при наличие на време и Девин.Ако сме пропуснали интересно място ще сме ви благодарни да ни подсетите.Поздрави!

# 4
  • Мнения: 4 651
Бачковският манастир е много комерсиализиран, загуба на време си е за мен.
Обмислете дали да не се върнете през Кърджали и да видите Перперикон. Смолян- Кържали е около два часа и пътя е добре подържан. Има още една много интересна пещера близо до Смолян по посока с.Арда - Ухловица. Пещерата Дяволското гърло на мен не ми харесва - една голяма дупка и толкоз Simple Smile.
Историческият музей в Смолян също е много хубав.

# 5
  • Мнения: 68
Благодаря!  bouquet

# 6
  • Мнения: 413
В Смолян има толкова къщи за гости, че хотелите бледнеят. Истинска атмосфера, кръчмичка, камини. Питай чичко Гугъл, а и на место винаги ще намериш.
В Смоян и Девин цените са доста напудрени и почти няма денонощни магазини, но по селцата е приемливо.
Мислим да посетим Широка лъка ,Чудните мостове,Триградското ждрело,Ягодинската пещера ,в Смолян -Планитариума и на връщане Бачковския манастир ,при наличие на време и Девин.
newsm10
Дано са сте с превоз.

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 16:57 от izina

Общи условия

Активация на акаунт