116 немска тема> крокодили - вносни и наши!

  • 10 853
  • 301
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521
Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета 
89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана
90та немска- Щъркелово гнездо
Вечи, Гери, Петка напънете и бебетата най-после покажете ДЕ 91
Добре дошли на новите звезди Ева, Мария, Яна, Елиас!
93 DE. Ахтунг х 3! Неразположените вън, битте!
94та немска тема
95 немски хакерки чакат разрешително за работа
96 DE: Вампири, таласъми се разхождат по налъми.
97 DE: Колкото повече - толкова повече!
98DE: Така ли, дете мое? Така, така!
99 DE: 99 балона
DE. Тема 100
101 DEлматинки
102ра немска тема
103 ДЕ - трети Адвент:със сладки се захранваме, но и синигери изхранваме
104та немска: Гер ап У, гер ап У 
105 ДЕ> немската дружина смело престъпи в новата година
106 минути в НЕМСКОТО добре балансирано Wii Fit общество 
107 DE: Крапфени нагъваме и за почивки умуваме 
108 DE или голямото дебнене на самолетни билети и почивки
109 плаката да провесим на стената - Майчунгели в Германия
110 DE или как се посреща Валентин с Трифоново вино 
111 Немска>изтупайте костюмите от прахта и нафталина - Фашинг идва и тази година
112 немска чета - маските сваляме и Баба Марта поздравяваме
113 DE: Третомартенска седянка
114 немска тема> хляб и зрелища по (МГ)Мърморански
115 DE: Вече нямаме право да бъдем слаби - мъжки момичета сме, а не жени


Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 


Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, *Веси*, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower, vanche_mamche, Сбъдваща мечти, ~Бубето~ , Iva_T


Ако някой иска да бъде  влкючен в списъка да ми пусне едно лично съобщение.

# 1
# 2
  • Мнения: 707
Pipe, документ (нотариално заверено пълномощно, че таткото е съгласен) ти трябва само на излизане от България, ако таткото не е с вас. На излизане от Бг  искат и да задържат пълномощното или копие от него. При напускане на немска земя не трябва такъв документ.
Pipe,
нали таткото е немец, а детето е само с немски паспорт? В такъв случай не ти трябва никакъв документ от него, че е съгласен да изведеш детето зад граница.
На излизане от БГ само 1 път са ме питали какъв е бащата на детето ми (ега ти наглите типове), след като съм показвала немския паспорт на детето.
Последно съм пътувала миналото лято.

Риен,
мерси за описанието. Ако се продава и в малки разфасовки ще опитам. Ако не ми хареса - кофата  Mr. Green.

Мистична,
палци детето да се оправя, а ти не се колебай - майната им на 150 ?! Иначе все ще се ядосваш за пропуснатия шанс  Sunglasses.

# 3
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Пу, и аз тук!
Ако знаете какво готвя  Mr. Green
Боб... и хич не ми пука утре какви ще са последствията! Laughing

Мистична, изпий една бутилка вино, но сама, и разсъждавай...Събудиш ли се утре с мисълта , че трябва да пътуваш, тогава - замини!

Наздраве! Grinning


# 4
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Айде и аз тук

# 5
  • Мнения: X
Ха, пясъчника, който преди 2 седмици купих за 50 евро с доставката, сега е 99 в ибей, а 139 намален на 99 в амазон. Брех, бизнес!

# 6
  • Germany
  • Мнения: 1 262
айде и аз да се запиша  Wink

мистик, с 2 ръце и с 2 крака гласувам "за" да отидеш  Peace Щом те викат чак в париж работата е почти сигурна Wink

# 7
  • Мнения: 1 677
Здравейте,

Мистик, струва си да опиташ, надявам се да получиш работата.

Някой каза, че ще готви боб, аз съм го планувала също, но за сряда.

# 8
  • Мнения: 1 584
И аз да си кажа, малко късно ама така е с тая работа Tired

Сбъдваща, щом градинката е само ваша - не трябва да питате съседите. Но аз бих питала наемодателя Peace

И моя корем беше към 101 см към края - никога не съм имала тънка талия, и скоро няма д аимам както гледам въпреки, че на кила съм както преди Confused

С нашата одисея - 1 седмица ни седи разбит коридора - вдигнаха паркета, отдолу мокета и сега половината коридор е на бетон или там каквото е. Уж щяха да сушат - дръжки. В сряда ще идват да мерят влажността и като гледам чакат само да си изсъхне.
Иначе за тия застраховки дето питах - тъй като е причинено от обща тръба ще се покрие от хаусгелд. Ама май покривали само до мокета - той бил собственост на къщата Shocked А пък отгоре паркета вече си бил наш - и новото му слагане би се покрило от Хаусрат застраховката, която нямаме  Mr. Green Та сега ще видим какво ще измислят.

Мистик, пробвай след като условията са по-добри. Иначе винаги ще се измъчваш ами ако ме бяха взели и тн ..

# 9
  • Мнения: 2 907
Оф, а аз колкото повече мисля, ми се струва, че има нещо гнило в това предложение за работата. Първо - че ме викат на майната си, а не ми поемат разноските. Второ - как може да са толкова сигурни, че съм подходяща, като дори не са ме виждали. Смятам, че предложението е несериозно и сега като мисля трезво, реших да не ходя. Дано съм права.

Сърф, тази от снимката ли е мис БГ? Пак са избрали неземна красавица  Wink

# 10
  • Мнения: 7 605
Мисти, а фирмата иzвестна ли е?  newsm78
Дано мойzанката скоро влиzа във форма  Hug Я кажи, какво й подарихте в крайна сметка  Wink

Милена утре е на пробен ден в ДГ  Crazy Дали Ще мога да спя дове4ера?  Crazy

# 11
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Здрвейте и от мен в новата темичка.Много благодаря за отговорите.Благодаря ви и за топлото посрещане тук във вашите редици. Hug

# 12
  • Мнения: 2 907
Мисти, а фирмата иzвестна ли е?  newsm78
Дано мойzанката скоро влиzа във форма  Hug Я кажи, какво й подарихте в крайна сметка  Wink

Не пожелаха да ми дадат инфо. На всичките ми въпроси получавах отговор - "ще ви кажа подробно като се видим на срещата". Подозрително ми се струва точно това. Чак пък такава тайна.

Подаръците бяха главно дрехи, аксесоари. Няколко играчки от майка ми, куфарче с пластелин и форми ( доста непрактична за апартамент игра...), от нас моливи за рисуване. Но тя беше тотално болна, не искаше нито да яде, нито се зарадва на подаръците. Жалко. Дано оздравее скоро, че ми е много болно да я гледам как повръща и е зле.  Sad

Слушай мен, тръгне ли на градина, ще е разкапана вечер и ще ти е мир на главата.

# 13
  • Мнения: 1 242
 ooooh!
Как можах да пропусна само!

На Мойзанка пожелавам бързо отскарлативане! А в по-широк план весело и усмихнато детство, много "най-добри" приятели и приятелки и послушни родители!  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 677
Татяна, спомням си, когато Боби тръгваше на детска в Бг, бях много притеснена, заведох го, той не плака, нито мрънка, а на мен очите ми бяха пълни със сълзи, с една приятелка се бяхме разбрали да се видим на кафе, след като го оставя в детската, за да не съм сама, докато той е половин ден там. При тръгването на детска на Калина не съм била така притеснена, а когато пък тръгна тук бях притеснена заради езиковата бариера.

Общи условия

Активация на акаунт