Вирусни инфекции - Как протичат?

  • 1 158
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
       Здравейте,

от половин година дъщеря ми е с диагноза Бронхиална астма. Имаме четири пристъпа до този момент. Всичките вследствие на вируси!
     Не знам, но имам чувството, че нещо не правя, че съм немарлива и съм виновна за това, че дъщеря ми се усложнява. Ходя редовно на педиатър, следвам инструкциите, вярвам на докторката ни, но............... дъщеря ми пие антибиотик за трети път.  Close

    Искам малко да се образовам............ Кажете ми как протичат вирусните инфекции при децата, кое се поразява първо - носа, гърлото? Искам медицинско обяснение на вирусните заболявания. Мисля си, че ако имам информация ще мога по - отрано да реагирам и да не стигаме до пристъпи и антибиотик . Моля, ако някой има информация или знае къде мога да прочета, нека да пише. 
Моят съпруг ме съветва, от тук нататък, всяка сутрин да проверявам гърлото на Траяна. Според него първият симптом е зачервено гърло ( преди сополи, кашлица и тн. ) и тъй като тя все още не изпитва нужда да ми казва, аз трябва да я следя. Имали смисъл в това??

Благодаря ВИ!
 

 

# 1
  • Враца
  • Мнения: 871
Не се обвинявай ....не си ти така  направила.и ние сме със същата диагноза.Децата са развили някакъв вид алергия към вирусите и когато се заразят правят пристъпите.така ми обясниха на мен в началото..Започнахме да дишаме флексотид..но пак направихме пристъпи и сега сме само на сунгулер.Това е сладко хапченце ,като марсианците.не сме правили пристъпи вече... доста време.близо 1-2 години ,но аз си купих и инхалатор и  при най-малкия признак на инфекция..почвам с инхалацийте и предотвратявам пристъпите.Повече информация ще намериш в темата за астма ...Ако нещо те интересува повече и на лични може и ще ти отговоря!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт