блясъкът на азия пакистан

  • 33 279
  • 287
  •   2
Отговори
  • Мнения: 48
добре дошли на всички в новата тема за пакистан!                                                                                 

# 1
  • Мнения: 48
хайде на всички заповядайте! Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 689
Запис!

Имам много приятелки от Пакистан,готвя пакистански гостби и мога да разказвам Grinning

# 3
  • Мнения: 48
лили добре дошла!чакам и другите!

# 4
  • Мнения: 21
Здравейте горита:)Рени предполагам знаеш ГОРИ какво означава на урду Simple SmileЕй ма и мене тук да се цопна
Имах много много тежки 2 седмици затова нито съм чела нито писала тук в форума.Надявам се че сега ще имам повече свободно време.Рени благодаря за темичката

# 5
  • Мнения: 58
Здравейте,
Аз нищо не мога да ви разкажа, освен че скоро моя приятел беше там и умрях от притеснение, докато се прибере, тъй като бомбадираха точно веригата хотели, в които беше отседнал, но за щастие в друг град.

Ще ми бъде интересно обаче да ви следя и чета.

# 6
  • Мнения: 689
Очертава се интересна тема,благодаря Рени!
на мен Пакистан ми е интересна дестинация,където не искам да живея обаче Laughing

Панда-аз не знам ГОРИ какво означава,знам само ДЖИ-да на официален език.

mimota -а приятеля ти защо е бил в Пакистан?

# 7
  • Мнения: 48
лили гори означава бял.

# 8
  • Мнения: 3 804
Рени,браво   bouquet супер си се справила  Hug

Забравих да се похваля -днес големите си получиха оценките-едната е от първите-както винаги,другата нали е чедо на майка си-малко е смотала оценката по математика-но,иначе е изкарала добри оценки,пък и догодина я чакат първите матури.

# 9
  • Мнения: 1
лили гори означава бял.

Грешка!  Означава 'бялА'

бял е 'гора'

но ние тук сигурно ще сме все женки, така че достатъчно е да знаем само думичката 'гори'  Mr. Green с ударение на О

Рени, много приятна изненада   bouquet

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 00:57 от Monsoon_rain

# 10
  • Мнения: 48
еми да има място и за нас! Hug Hug

# 11
  • Мнения: 1
Което не означава, че напускаме другите теми, нали?  Grinning


'Пaкистанките' във Великобритания, бихте ли ми разяснили нещо? Вчера получих един имейл със снимки...ама значи голямо пакистанско джумбаре е имало по улиците на Лондон. Чак с ония техните автобуси  Laughing....Но снимковия материал не беше придружен с никакъв коментар.

Така и не разбрах за какво са купонясвали.

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 00:09 от Monsoon_rain

# 12
  • Мнения: 21
Аааа това беше по случаи световната титла по крикет.Аз гледах Пак ТВ на живо-купон голям беше.Моят Танвир пощуря от кеф тук

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 00:15 от PandaKhan

# 13
  • Мнения: 3 804
Момичета разкажете повече за крикета- и какво му е мястото в живота на пакистанците .

# 14
  • Мнения: 48
деси браво за щерките така да учат и за напред да пакистан станаха шампиони по крикет.

Общи условия

Активация на акаунт