Търся си съмишленици за..........напълняване!!!!!

  • 39 159
  • 190
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Напоследък се разбра във форума, че не сме малко жените, които имаме проблем с килограмите, ама минусов, така да се каже Mr. Green. Какво ще кажете, мили колешки хърбавелки, да се обединим и с общи усилия да вземем да понапълнеем малко, а? Ето аз например съм 50-51кг. и 170см, но изглеждам доста слабичка ooooh!. Особено в лицето съм много изпита Sad.Хайде да си споделим, кой как се мъчи да пълнее, кое точно му помага, на какви храни набляга и т.н. Да обменяме опит,така да се каже-то не се знае от къде ще изкочи зайчето Mr. Green, в смисъл кое точно на конкретния човек би помогнало Party.
Ето аз започвам първа:
Знам, че се пълнее от бирената мая, но ще я започна след като приключа с пиеенето на сяра/ прочиствам се/ Sick Mr. Green.
Една приятелка ми сподели наскоро, че напълняла 3 кг. за 2 седмици, като всеки ден пиела витамини CONFIT. newsm78 Не съм ги чувала, но тя каза , че в аптеките ги има!
Това е засега от мен, чакам колежки по слаботия да се присъединят Mr. Green Laughing Mr. Green!!!

# 1
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз също имам този т.нар. минусов проблем с килограмите. Винаги съм била доста слаба. В момента съм 46кг./168см. Ама, де да знам, никога не съм взимала спец. мерки за напълняване(имам предвид да пия нещо спец. или да съм на някаква диета).
По принцип изобщо не се ограничавам и съобразявам какво ям и кога ям. Особено любими са ми сладкишите и тестени изделия. Мога да ям по 4-5 пъти на ден. Почти всяка вечер ям посред нощите(към 11-12ч.) Винаги закусвам сутрин, даже и когато през седмицата ставам към7.30ч.
Та това е в общи линии. Аз лично комплекси за теглото си нямам. Единствената област, където би ми се искало да кача малко са краката, ама равномерно, по цялата им дължина.
Иначе в дупето и корема, не. Stop Тях си ги харесвам. Особено след като, след 5-год. правене на коремни преси си "докарах малко плочки" Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 2 936
хммм и аз съм 1.70 ама май съм под 50кг.не съм се и мерила.пия витамини (мерц) от 6месеца и нищо,ям шоколад-по един на ден,но не се стремя да напълнявам.така се чувствам добре Simple Smile
сигурна съм че и ти изглеждаш перфектно.

# 3
  • Мнения: 730
И аз съм от отбора на "фиданките" Laughing,искам да напълнея с поне 4-5 кила,ама с туй мойто гладуване нема да стане скоро,но от някой друг ден започнах да ям поне по 2 пъти на ден и резултата е налице,бях 48,а сега съм 49,голям напредък,а Mr. Green,но това все пак е за има-няма седмица Peace

# 4
  • Мнения: 481
Ще следя темата ви с голям интерес, тъй като имам една позната с такъв проблем. Тя е висока - над 170 (не зная точно колко), а тежи около 45 кг и определено иска да напълнее. Хайде помагайте с идеи!  Hug

# 5
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Винаги съм била слаба но от както родих ужас!Пия Мерц от 2г(с почивки и нищо ям много добре каквото си пожелая ,но пак нищо сега отказах цигарите и направо Чудо.Започнах да првя коремни преси и мисля че има резултат,но все още има какво да се желае.Хаиде успех на всички и даваите още идеи!

# 6
  • Мнения: 655
Здравейте. И аз съм от тези дето малко поне трябва да напълнеят - 155 см. съм и тежа около 39 кг. Но аз винаги съм си била слаба и така си се харесвам. Иначе ям всичко без да се ограничавам. Почти всяка вечер вечеряме след 23 ч., ям и през деня колкото и каквото реша, но резултат няма. Абе мисля, че така сме си добре. Laughing

# 7
  • Мнения: 811
аз също се разписвам при кльощавите :mrgreen:1.70/50 кг.,изглеждам много слаба,особено краката,искам цели 5 кг плюс,ама не става Sick,пия бирена мая,обичам и си хапвам шоколади,пастички,банички,боза...не съм пробвала с мед и орехи
avigea кажи за прочистването със сяра,че ми стана интересно,аз доста пуша и си мисля за някакво прочистване на организма,но зная за бирена мая за, първи път чувам за сярата newsm78

# 8
  • Мнения: 120
Вероятно някои от вас вече знаят този калкулатор за измерване на телесната масаhttp://spidersport.com/fitness-calculator.php. Според него аз трябва да тежа 55кг. и наистина, аз по принцип към толкова се стремя Grinning. Но засега не мога да се отлепя от 50кг.
аз също се разписвам при кльощавите :mrgreen:1.70/50 кг.,изглеждам много слаба,особено краката,искам цели 5 кг плюс,ама не става Sick,пия бирена мая,обичам и си хапвам шоколади,пастички,банички,боза...не съм пробвала с мед и орехи
avigea кажи за прочистването със сяра,че ми стана интересно,аз доста пуша и си мисля за някакво прочистване на организма,но зная за бирена мая за, първи път чувам за сярата newsm78
Цитирам отговора си от друга тема:
Сярата действа пречистващо на организма. Ефекта особено се виждал на кожата-нядявам се да се види и на моята . Винаги по това време на годината съм имала много проблеми с кожата и разбрах че това е заради увеличеното ниво на токсините в организма ми. Пия я по следната схема-10 дни по ред, сутрин на гладно по 1с.л. сяра за пиене смесена с 1с.л. мед.
 Hug

# 9
  • Мнения: 836
И аз искам да напълнея, ама от кръста нагоре Rolling Eyes и както беше казал един мой приятел :"Пий боза, но само горната половина..." Joy И на мен лицето ми е много слабо и често имам изморен вид, но да си призная нищо не правя по въпроса, ще следя темата с интерес! Започвам да пия витамини(Merz) трябва някакъв спорт да се практикува, но не знам какъв е подходящ newsm78

# 10
  • Мнения: 1 181
и мен ме пишете с вас. Винаги съм била слаба, ама след раждането направо се стопих. Сега съм 47 кг и 166 см, но в лицето направо приличам на караконджул. Мноооого искам да напълнея поне малко, ама що така не става. Уж всичко си хапвам, ям по 5-6 пъти на ден и резултат никакъв.
Айде почвам и аз с бирената мая пък ще видим. Ама по колко се пие и колко пъти на ден?

# 11
  • Мнения: 836

Айде почвам и аз с бирената мая пък ще видим. Ама по колко се пие и колко пъти на ден?
пие се 3 пъти по 2 таблетки на ден, не знам за напълняването, но действа много добре на кожата, косата и ноктите Laughing

# 12
  • Мнения: 1 661
И аз се присъединявам-50кг,168 височина.краката ми са като клечки.ям доста но ефект няма.пих и бирена мая но....уви пак нищо.

# 13
  • Мнения: 217
Привет и от мен Simple Smile
Аз съм на 30 год., 1,74, 52 кг.  В момента се опитвам да качвам мускулна маса, като запазя обиколките.
До тук правя следното:
1. Спорт - тренировки с тежести, 5 пъти седмично по 20 мин. плюс кардио (тае бо), два пъти седмично по един час в зала.
2. Хранене - четири пъти дневно, основно мазнини (яйца, зеленчуци, месо). Сладки работи не обичам, затова не ям. Хляб - също. Един път седмично правя въхлегидратен ден, когато включвам картофи, ориз, боб ( Sick). В общи линии менюто ми е с намаляващ обем калорий.  Основното ми ядене е сутрин (омлет от 3-4 яйца с луканка, извара и т.н.), обяд от салата и риба, следобедно похапване с кофичка кисело мляко, вечер салата с мъничко месо (не съм гладна след работа  Confused)
3. Намалих драстично цигарите (по пет на ден), с тенденция да ги спра
4. Хранителни добавки - рибено масло.

Ще се радвам да споделяме тук рецепти и хитринки за достигане на оптималното тегло Simple Smile

# 14
  • Мнения: 208
И аз се присъединявам, въпреки 4е не съм много слаба.( 164 см/50 кг) Но се харесвам пове4е като съм малко по-закръглена. След като спрях да кърмя, апетита ми намаля много и не се храня добре. Просто нямам апетит и затова наблягам на спорта. Запо4нах да спортувам всеки ден ( йога, пилатис, плуване, бягане и така нататък). Искам до края на Юни, да съм около 53 кг, но килограмите да се дължат на мускули, не на мазнини. Затова се опитвам да не ям мазно и сладко, но си признавам 4е от време на време си ги хапвам "вредните" продукти.

Общи условия

Активация на акаунт